هر آن چیزی که در مورد سرفیس لپ تاپ گو ۲ می دانیم!

مایکروسافت در حال آماده سازی خود برای ساخت نسل جدید لپ تاپ اقتصادی اش ، یعنی سرفیس لپ تاپ گو ۲ می باشد.

سرفیس لپ تاپ گو (یعنی نسل ۱) از استقبال ویژه ای روبرو شد و اکثر خریداران این دستگاه دانش آموزانی بودند که لپ تاپی با کیفیت بالا و قیمت پایین تر می خواستند.

حالا با گذشت زمان خبر هایی در مورد نسل جدید این دستگاه ها ، یعنی سرفیس لپ تاپ گو ۲ ، به گوش می رسد. در این مقاله می خواهیم در مورد این اخبار با شما صحبت کنیم.

سرفیس لپ تاپ گو ۲ چه زمانی معرفی می شود ؟

فعلا مایکروسافت وجود خارجی سرفیس لپ تاپ گو ۲ را تایید نکرده است پس بنابراین نمی توان تاریخ مشخصی برای معرفی این دستگاه تعیین کرد.

اما به نظر می رسد که این دستگاه همراه با سرفیس لپ تاپ ۵ در نیمه ی دوم سال میلادی معرفی شود. طبیعتا که عرضه جهانی این دستگاه ها هم حدودا ۱ الی ۲ ماه پس از معرفی خواهد بود.

خبر پیشنهادی : هر آن چیزی که تا به حال در مورد سرفیس لپ تاپ ۵ می دانیم!

قیمت و مشخصات

به گفته ی منابع متعدد ، قیمت جهانی سرفیس لپ تاپ گو ۲ همانند قیمت فروش نسل قبلی خواهد بود اما با توجه به مشکلات تحریم و نوسانات ارز در ایران ، نمی توان قیمتی برای نسل جدید این دستگاه تعیین کرد.

در هر حال ، به احتمال زیاد نسخه ی پایه ی این سری دستگاه قیمت جهانی ۵۴۹ دلار را خواهد داشت.

همچنین در مورد مشخصات این سری دستگاه این طور به نظر می رسد که سرفیس لپ تاپ گو ۲ در سه نسخه (کانفیگ) ارائه شود که نسخه ی پایه ی آن دارای پردازنده ی نسل ۱۱ core i5 با ۴ گیگ رم و ۶۴ گیگ حافظه داخلی باشد.

مشخصات کانفیگ های مختلف این دستگاه :

Intel core i5 11th gen / 4GB RAM / 64GB eMMC

Intel core i5 11th gen / 8GB RAM / 128GB SSD

Intel core i5 11th gen / 8GB RAM / 256GB SSD

طراحی

طبق گفته ی منابع ، نسل جدید سرفیس لپ تاپ گو تغییر خاصی در طراحی نسبت به نسل قبل نخواهد داشت و تقریبا از همان قاب با صفحه نمایش ۱۲.۴ اینچی و همان پورت ها و … استفاده خواهد شد.

اما طبق گفته ی همان منابع ، سرفیس لپ تاپ گو ۲ احتمالا یک رنگ جدید با نام انگلیسی “Sage” خواهد داشت که این رنگ از رنگ سبز گرفته می شود و به خاکستری مایل است.

۵/۵ - (۱ امتیاز)
این نوشته منتشر شده در مقالات می باشد. جهت اضافه کردن به علاقمندی های مرورگر خود بر روی لینک صفحه کلیک نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.