روش‌های پرداخت

یاسین رایان همواره سعی نموده تا مشتری در انتخاب خود دستی باز داشته باشد. برای این منظور با درنظر گرفتن سرویس های مختلف پرداخت، سعی در سهولت پرداخت هزینه ی مبلغ سفارش نموده است.

1- پرداخت از طریق درگاه اینترنتی

برای تمامی مشتریان، امکان پرداخت از طریق درگاه های بانک ملت و سامان فراهم میباشد.
پرداخت از طریق درگاه های بانکی موجب تسهیل و تسریع در عملیات پردازش و ارسال به موقع سفارشات میگردد. در صورتی که از این روش برای پرداخت هزینه ی فاکتور استفاده نمودید، اگر در پایان مراحل پرداخت، پرداخت تایید شد، این پیام به منزله ی ثبت قطعی سفارش میباشد و تیم خدمات ما، در اسرع وقت اقدام به ارسال مرسوله خواهند کرد.

علاوه بر این با پرداخت از طریق درگاه های بانکی، اسم شما در قرعه کشی شگفت انگیز ماهانه یاسین رایان ثبت خواهد شد.

– آموزش نحوه ی پرداخت اینترنتی

مشتریان گرامی میتوانند مبلغ سفارش خود را با استفاده از تمام کارت‌های بانکی عضو شبکه شتاب پرداخت کنند. برای این منظور ، میتوانید  با کارت بانک‏‌های ملت، صادرات، پارسیان، سامان، اقتصاد نوین، صادرات، پاسارگاد، ملی، کشاورزی، صنعت و معدن، بانک سینا و کارآفرین اقدام به خرید نمایید.

اطلاعاتی که برای خرید اینترنتی باید داشته باشید:

1- شماره 16 رقمی کارت: این شماره بر روی تمام کارت های بانکی مندرج میباشد.

2- رمز خرید اینترنتی یا رمز دوم: برای دریافت رمز خرید اینترنتی یا رمز دوم، میتوانید به خود پرداز بانک صادرکننده کارت خود مراجعه کرده و اقدام به دریافت رمز دوم نمایید.

3- کد CVV2: این کد، حکم امنیتی دارد که به صورت 3 یا 4 رقمی بر روی تمام کارت ها حک شده است.

4- تاریخ انقضا: شامل ماه و سال انقضا کارت میباشد که بر روی اکثر کارت ها حک شده است. در صورت فاقد بودن کارت از این کد، میتوانید به جای ماه عدد 12 و به جای سال عدد 99 را وارد نمایید.

2- پرداخت در محل تحویل

به کلیه مشتریان محترم توصیه شده است جهت تسریع در پردازش سفارش، پرداخت خود را به صورت اینترنتی انجام دهند. با وجود این، برای آسودگی بیشتر آن دسته از مشتریانی که تمایل دارند هزینه سفارش خود را هنگام دریافت آن پرداخت کنند، یاسین رایان این امکان را نیز فراهم آورده است که  هزینه را هنگام تحویل گرفتن سفارش، به یکی از روش‌های زیر پرداخت کنند.

لازم به ذکر است، سفارش‌هایی که از طریق باربری ارسال می‌شوند یا مبلغ آنها بیشتر از ده میلیون ریال است، لازم است پیش از ارسال، از طریق پرداخت کارت به کارت یا پرداخت اینترنتی تسویه شوند.

 پرداخت توسط کارت بانکی در محل تحویل

یاسین رایان  برای تسریع فرآیند تحویل کالا، تمامی حامل های خود را به دستگاه های کارتخوان سیار (pos) مجهز نموده است. شما میتوانید وجه قابل پرداخت را توسط کارت عضو شتاب خویش به کمک این دستگاه واریزنمایید

– پرداخت نقدی در محل تحویل

همچنین مشتریان گرامی، میتوانند مبلغ بسته را به صورت نقدی به ماموران یاسین رایان  و یا ماموران پست جمهوری اسلامی ایران نیز تحویل دهند.

نکات:

– در صورتی که پرداخت سفارش از طریق کارت به کارت یا توسط درگاه اینترنتی پرداخت شده باشد، تحویل گیرنده سفارش هنگام دریافت کالا، باید کارت شناسایی معتبر مانند کارت ملی یا شناسنامه همراه داشته باشد.

– سفارش‌هایی که از طریق باربری ارسال می‌شوند یا مبلغ آنها بیشتر از ده میلیون ریال است، لازم است پیش از ارسال، از طریق پرداخت کارت به کارت یا پرداخت اینترنتی تسویه شوند.